Nasze marki

 

 Ivento

Ivento – marka segmentu ekonomicznego, która obejmuje dwie grupy produktowe - bardzo atrakcyjne cenowo papiery z recyklingu oraz produkty w opakowaniach wielorolkowych (np. format 20 rolek, 24 rolki). Podstawową zaletą wyrobów Ivento jest bardzo atrakcyjna relacja jakości do ceny produktu.

 Nuvelle Nuvelle – obejmuje produkty wytwarzane w 100% z celulozy i jest adresowana do segmentu mainstream. Nuvelle to papiery toaletowe i ręczniki wysokiej jakości, które poziomem cenowym odpowiadają produktom marek własnych sieci handlowych i mogą stanowić ich doskonałe uzupełnienie.     
 Nuvelle plus Nuvelle Plus – obejmuje papiery toaletowe i ręczniki bardzo wysokiej jakości - wykonane w 100% z celulozy. Dzięki zastosowaniu trzech warstw papieru, produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością i chłonnością oraz odpowiednim stopniem miękkości - często z dodatkiem kompozycji zapachowych.
 Nuvelle Premium Nuvelle Premium - obejmuje 4-warstwowe produkty perfekcyjnej jakości wykonane w 100% z celulozy. Nuvelle Premium jest adresowana do klientów ceniących najwyższą jakość i funkcjonalność.
 Nuvelle Eko Nuvelle Eko – to ekologiczne, miękkie papiery higieniczne z recyklingu o podwyższonym stopniu białości. Produkty Nuvelle Eko są wytwarzane w opakowaniach z udziałem surowców z recyklingu.

 

Głównymi zaletami produktów Nuvelle i Ivento są najnowsze technologie opakowań, formaty o dynamicznie rosnącym potencjale rynkowym, unikalne cechy funkcjonalne oraz nowoczesne, czytelne i wyróżniające się wzory opakowań.

frgk

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności