Produkcja

Zakład Produkcyjny Epicom mieści się w Bogumiłowie w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej gdzie produkujemy produkty domowego użytku: papiery toaletowe i ręczniki papierowe. Dziś zakład produkcyjny w Bogumiłowie to ponad 7 000 m2 pod dachem. Na terenie zakładu znajduje się magazyn wysokiego składowania na wyroby gotowe, magazyn surowców zabezpieczający produkcje, pomieszczenia biurowe i socjalne, magazyny wsparcia produkcji, warsztat i oczywiście hala produkcyjna.

Sercem zakładu jest hala produkcyjna o powierzchni 2000 m2, w której pracują 2 nowoczesne, w pełni automatyczne linie produkcyjne, wraz z pakarkami, robotami paletyzującymi i owijarką.

  • Obecna infrastruktura pozwala nam produkować rocznie prawie 1 000 000 palet papierów toaletowych i ręczników papierowych.
  • Takie wyposażenie pozwala na przerób 130 000 ton bibuły rocznie.
  • Całość technologii pozwala na osiągnięcie produkcji na poziomie 1 palety wyrobu gotowego w ciągu 3 minut.

Co nowego u Nas?

Kolejne uzyskane już wsparcie dotacyjne pozwoliło nam na budowę dużego magazynu wysokiego składowania przeznaczonego na wyrób gotowy (pow. 3000 m2). A w II połowie 2020 roku zainstalowaliśmy kolejną, już trzecią włoską linię produkcyjną wraz w workownicą i robotem. W II połowie 2021 roku zostanie otwarty nowy magazyn wysokiego składowania na wyroby gotowe.

frgk

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności