Historia firmy

O nas

W Epicom Sp. z o.o. specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości ręczników i papierów toaletowych dla sieci handlowych w formule private label.  Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży papierów higienicznych w Polsce. Zaufały nam jedne z największych sieci w kraju i na rynku europejskim.

Epicom to przede wszystkim profesjonalny i otwarty na wyzwania zespół ponad 130 dynamicznych osób, których podstawowym celem jest zrozumienie kompleksowych potrzeb i znajdowanie najlepszych rozwiązań dla naszych partnerów.

 

Dysponujemy ultranowoczesnym zapleczem produkcyjnym i logistycznym, które daje nam praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie opracowania, wytworzenia i dostawy produktów z kategorii ręczników i papierów toaletowych.

 

Historia 

Spółka Epicom powstała w czerwcu 2006 roku. Jej założycielami były osoby z dużym doświadczeniem zawodowym w obszarze zarządzania kupnem i sprzedażą w takich firmach jak Geant Polska, Tesco Polska, Emperia Holding czy Grupa E.Leclerc. Od początku działalności Spółka kierowała swoją ofertę do sieci wielkopowierzchniowych. Od 2010 roku Spółka specjalizuje się w dostarczaniu papierów toaletowych i ręczników uniwersalnych w formule private label. W roku 2012 nastąpiły kluczowe zmiany w zarządzie spółki oraz została wytyczona nowa strategia rozwoju, co zaowocowało szybkim wzrostem i nawiązaniem współpracy z wieloma klientami sieciowymi. Rok 2014 był przełomowy dla spółki Epicom. Rosnące wymogi jakościowe, wzrastające zużycie papierów higienicznych na rynku oraz konieczność umacniania swojej pozycji były kluczowymi impulsami do rozpoczęcia dużego procesu inwestycyjnego. W 2015 roku Epicom uruchomił własną produkcję w nowym zakładzie produkcyjnym w Bogumiłowie w powiecie bełchatowskim.

 

Obecnie spółka wytwarza ponad 12.000 ton papierów higienicznych rocznie w nowoczesnym i zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym o powierzchni blisko 10 000 m2.

 

Historia

frgk

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności